AKTUÁLNÍ INFORMACE, OZNÁMENÍ


11.10.2021
MŠ Akce
Správce stránek

Přírodní zahrada v mateřské škole

Před letními prázdninami jsme přislíbili přinést poslední novinky z projektu Přírodní zahrady v mateřské škole. A protože jsme i přes různé peripetie zdárně projekt dokončili, novinky jsou zde.
Školní zahrada se nám rozrostla o další krásné nové prvky jako např. dřevěné venkovní kuchyňky, pítko, dřevěný xylofon, dřevěné kůly, na kterých budou v horkých dnech stínící plachty, větrnou korouhev a dvě naučné tabule u vstupů do mateřské školy. Meteobudku jsme vybavili nejen retro domečkem pro určování počasí, ale také rosničkami a teploměrem.
Děti jsou šikovní zahradníci, pečlivě se starají nejen o vyvýšené záhony s květinami, ale sklidili i spoustu voňavých bylinek.
Jsme moc rádi, že projekt Přírodní zahrady přispívá nejen k environmentální výchově a vzdělávání dětí, ale také dětem umožní osobní zkušenost s přírodou, sledovat její proměny, poznávat její krásu a tajemství.
                                                                   Bc.Martina Hessková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYHLEDÁVÁNÍOPTYSMěstys Suchdol nad Odrou ekolamp Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

KONTAKTNÍ INFORMACE


Základní škola a mateřská škola
Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, 742 01 Suchdol nad Odrou

IČ: 75027712
DIČ: CZ75027712

Tel: 556 736 336
E-mail: zakladni@skolasuchdol.cz

Mgr. Tomáš Vindiš
ředitel 

projektyprojektyprojekty
 

Creative Commons - Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti


Přihlásit